Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374

 
 
Úvod > Kategórie > Tvorivé a Motorické hračky, Stavebnice > Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374
 

Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374

BJ374
Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374. Vychutnajte si očami tento vynikajúco vyzerajúci drevený jahodový Párty Cake. Podporuje tvorivú a nápaditú hru.
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dodacia lehota: do 24 hodín
Vaša cena: 15,75 €
 

Vychutnajte si očami tento vynikajúco vyzerajúci drevený jahodový Párty Cake. Tento drevený koláč je dodávaný kompletne s obslužným krájačom, je dostatočne veľký na to, aby potešil šiestich malých priateľov na špeciálnu príležitosť. Skvelý spôsob, ako sa mladí ľudia môžu učiť o zdieľaní a pre rodičov a deti, aby si mohli vychutnať interaktívnu hru. Bigjigs Hračky drevené hračky sú ideálne na pomoc malému, aby sa dozvedeli o dôležitosti zdravého a vyváženého stravovania, odkiaľ pochádza naše jedlo a ako pripravujeme naše jedlo. Podporuje tvorivú a nápaditú hru.

Tvorive-hracky - BJ374

BigJigs Toys

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.
Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.
Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.


Výrobca: BigJigs Toys
Rozmery: priemer 15cm
Kód tovaru: BJ374
Vek: 3+

 
Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374
Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374
Bigjigs Drevené hračky - Drevená krájacia torta - BJ374
 
 
 
 
 
 
 

http://4.bp.blogspot.com/-p2zq8AlevaY/U2zHGboQ1ZI/AAAAAAAACl4/zKw7YbfW_V0/s1600/vlnka.png

 
 
Tiež si pozrite...