Bigjigs Drevené hračky - Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720

 
 
Úvod > Kategórie > Vedecké, Vzdelávacie a Experimentálne hračky > Bigjigs Drevené hračky - Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720
 

Bigjigs Drevené hračky - Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720

BJ720
Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720. Tieto pestrofarebné čísla sú vytvorené z dreva a majú magnetické chrbty. Skvelý úvod do základného matematického výpočtu.
Dodacia lehota
Na sklade: 1
Dodacia lehota: ihned
Vaša cena: 15,80 €
 

Tieto pestrofarebné čísla sú vytvorené z dreva a majú magnetické chrbty. Skvelý úvod do základného matematického výpočtu sú tieto magnetické čísla ideálne pre mladých ľudí, ktorí sú pripravení objaviť počítanie a základnú aritmetiku. Obsahuje 73 čísiel a 15 matematických symbolov. Ideálny na použitie s magnetickou doskou Bigjigs Toys (BJ380) alebo na chladničke. Dodáva sa s robustnou drevenou skladovacou krabičkou s rukoväťou na prenášanie. Pomáha rozvíjať zručnosť a koncentráciu.

 

Image result for bigjigs

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a sláva značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.
Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.
Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.


Výrobca: BigJigs Toys
Rozmery: 40,7x30,5x0,4
Kód tovaru: BJ720
Vek: 3+

 
Bigjigs Drevené hračky - Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720
Bigjigs Drevené hračky - Školská pomôcka - Magnetické počítanie - BJ720
 
 
 
 
 
 
 

http://4.bp.blogspot.com/-p2zq8AlevaY/U2zHGboQ1ZI/AAAAAAAACl4/zKw7YbfW_V0/s1600/vlnka.png

 
 
Tiež si pozrite...